Prejsť na obsah

O nás

WebHouse - domov šťastných domén

Spoločnosť WebHouse vznikla v roku 2007 a je historicky najúspešnejším poskytovateľom hostingu a registrátorom domén na Slovensku. Naša veľká šťastná rodina sa neustále rozrastá. Robíme všetko pre to, aby ste sa v nej cítili dobre vy ako naši zákazníci, a samozrejme tiež vaše domény.

Sme čisto slovenská spoločnosť.
V roku 2023 naše služby poskytujeme zákazníkom v 51 krajinách všetkých kontinentov okrem Antarktídy.

Čo najviac oceňujete

 • Vernostný program
  Verným zákazníkom poskytujeme ďalšie cenové a iné výhody.
 • Vieme, ako vám pomôcť
  Úroveň našej technickej podpory sotva niekto prekoná.
 • Fantastická podpora
  Všetko je možné. Aj za päť minút vybaviť vašu požiadavku.
 • Blesková rýchlosť
  Doména okamžite a hosting do desať minút. Áno, aj to sa dá.
  Vyskúšajte.

Referencie

Rychly hosting

Špičkové hardvérové vybavenie

Všetky naše hostingové služby bežia na najmodernejších serverových riešeniach

Bezpecny hosting

Jedinečná
bezpečnosť

Podliehame tým najprísnejším bezpečnostným normám. Všetky služby zákazníkov sú šifrované

 
Dokonaly helpdesk

24 hodinový
servis

Naši kvalifikovaní administrátori rýchlo a ochotne vyriešia akýkoľvek problém.

Spolahlivy hosting

100% garancia
dostupnosti serverov

Dávame si záležať, aby vaše weby a maily fungovali bez výpadku. Viac info...

Čo hovoria zákazníci na našu technickú podporu

Pracujte pre WebHouse

Do nášho tímu hľadáme ambicióznych ľudí na tieto pozície:

Operátor helpdesku

Naša technická podpora je neprekonateľná. Úlohou tejto pozície je prijímať požiadavky zákazníkov e-mailom a telefonicky, riešiť ich, alebo ich posúvať na riešenie ďalej.

Vývojár

Pozícia vhodná pre programátora, ovládajúceho predovšetkým PHP, MySQL, jQuery. Úlohou je vylepšovanie našich systémov a riešenie problémov zákazníkov na ich webstránkach.

Systémový administrátor

Riešenie náročných technických záležitostí, správa chodu našich systémov, serverov a sietí. Pozícia pre naozajstného špecialistu, výborné ovládanie problematiky sietí a linuxu sú nutnosťou.

Ak vás niektorá z ponúk oslovila, napíšte nám mail na webhouse@webhouse.sk a priložte svoj životopis.

Vy nás odporúčate, my vás odmeňujeme

Affiliate program

Propagujte naše služby prostredníctvom bannerov, textových odkazov, overovacích formulárov a pod., a dostávajte až 30% z platieb zákazníkov.

Partnerský program

Odporúčajte nás svojim zákazníkom, priateľom, návštevníkom vašich webov, blogov, fór, a získavajte pravidelnú a trvalú províziu až 25%.

Odmena verným

Ak ste naším verným zákazníkom, potešíme vás zľavami za vernosť až do 15%.

Viac informácií o jednotlivých možnostiach spolupráce nájdete vo vašom zákazníkom účte v Setupe.

Bonusy

Porovnávate nás s konkurenciou? 
Toto sú naše najväčšie výhody:

 • WebHouse ako jediný garantuje 100 % dostupnosť webov
 • WebHouse vám pomôže a poradí 365 dní v roku
 • WebHouse má najmodernejšie ultrarýchle NVMe diskové polia spustené v roku 2023
 • WebHouse má stabilne najnižšie ceny domén
 • WebHouse má Setup - najobľúbenejšie rozhranie na administráciu domén a hostingu v SR
 • WebHouse má najväčší zdieľaný hosting v SR - službu Happy
 • WebHouse má najflexibilnejší hosting v SR - službu Fajnšmeker
 • WebHouse vám dá mesiac zadarmo na vyskúšanie hostingu
 • WebHouse tvoria profesionáli, špecialisti na hosting
Etarget

50 % kreditu eTarget navyše alebo reklama za 20 € zadarmo

Zviditeľnite Váš web na najnavštevovanejších slovenských portáloch (sme.sk, zoznam.sk, pravda.sk, cas.sk, hnonline.sk a mnoho ďalších).

K objednávke webhostingu Vám pribalíme kupón na 50 % zo zaplateného kreditu (až do 500 €) v systéme Etarget navyše zadarmo alebo kupón na reklamu v hodnote 20 €.

WebMaker

WebMaker Lite (licencia v hodnote 100 €) zadarmo

Urobte si stránku sami! Definitívne preč sú časy, keď vedel webstránky robiť len úzky okruh nadšencov. S dobrým editorom je tvorba webu hračkou pre každého.

 • Používajte revolučný WebMaker®
  Profesionálny online editor webstránok WebMaker® vo verzii Lite dostanete ku každému webhostingu na celý rok zadarmo!
 • Unikátny ISWID editor
  ISWID je skratkou z anglického „I see what I (am) do(ing)” – „Vidím, čo robím”, a to u editoru WebMaker® platí na 100 %.
 • Geniálne jednoduché
  Nemusíte vedieť vôbec nič o programovaní, ani o tvorbe webstránok. Všetky úpravy vašej stránky vykonávate priamo na nej, takže v každej chvíli viete, čo pridávate, odstraňujete alebo meníte. Výsledok vidíte okamžite.

Ku každej platenej webhostingovej službe Minimum, Optimum alebo Maximum vám poskytneme licenciu WebMaker Lite v hodnote 100 € zadarmo.

Novinky

Médiá

WebHouse je lídrom na slovenskom trhu domén a hostingu. Toto postavenie dosahujeme kvalitou odvedenej práce, využitím vysokej odbornosti našich zamestnancov a skúsenosťami, ktorými získavame spokojnosť našich zákazníkov a partnerov.

Neoddeliteľnou súčasťou know-how našej spoločnosti je firemná identita. Tvoria ju filozofia spoločnosti, vízia a poslanie, celkový imidž a dizajn, štýl internej a externej komunikácie. WebHouse definuje vo svojom dizajn manuáli základné prvky jednotného vizuálneho štýlu komunikácie. Dizajn manuál je súčasťou marketingovej komunikácie našej firmy. Dizajn manuál našej spoločnosti obsahuje súhrn záväzných pravidiel, povolených a zakázaných príkladov jeho aplikovania v praxi.

Stiahnuť dizajn manuál
Etarget

WebHouse získal prestížne ocenenie Business Superbrands

Business Brand Council, zastrešujúci program Slovak Superbrands, udelil spoločnosti WebHouse, s. r. o. prestížne ocenenie Slovak Business Superbrands Award 2016. WebHouse sa tak dostal do úzkej skupinky značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. Toto ocenenie je potvrdením kvality služieb, ktoré poskytujeme našim zákazníkom, a zároveň obrovským záväzkom, aby sme nastavenú kvalitu neustále vylepšovali.

O udeľovaní ocenenia Slovak Business Superbrands Award 2016 rozhodovala expertná komisia Business Brand Council zložená z najuznávanejších odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE. Pri udeľovaní prestížnej ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši zákazníci zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu Business Brand Council udeliť spoločnosti WebHouse toto prestížne ocenenie.

Supredbrands Award je ocenenie reprezentujúce kvalitu značky, uznávané vo viac než 90 krajinách sveta. Jej hlavným cieľom je vyzdvihnúť a oceniť tie spoločnosti, ktoré na trh prinášajú obrovskú kvalitu a neustále sa snažia o svoje napredovanie. Superbrands Award udeľuje komisia Business Brand Council, ktorej úloha je kľúčová nielen pri rozhodovaní, ale aj preberaní zodpovednosti za program v zúčastnených krajinách. Ich rozhodovanie výrazne ovplyvňuje história, postavenie spoločností na trhu, kvalita ich služieb či výrobkov, no najmä spokojnosť zákazníkov.

"Mimoriadne ocenenie si veľmi vážime, pretože je pozitívnou spätnou väzbou nielen na kvalitu našich služieb, ale aj na hodnotu samotnej značky WebHouse, ktorú sme vybudovali za posledných 10 rokov." (Ing. Ivan Pekarovič, WebHouse CEO)