Prejsť na obsah

Hosting

 

Vyberte si hosting

Vo webhostingovej službe MAXIMUM a FAJNŠMEKER máte k dispozícii plnohodnotný multihosting, ktorý umožňuje prevádzkovať viac domén a na každej z nich samostatnú webstránku a e-maily.

Výhody nášho hostingu

Prvý mesiac zadarmo

Sme si istí kvalitou našich najmodernejších serverov a úrovňou technickej podpory. Bez problémov vám preto automaticky poskytneme naše webhostingové služby na 30 dní zadarmo, aby ste si ich vyskúšali a na vlastnej koži pocítili rozdiel oproti iným poskytovateľom.

Zbavte sa problémov, poďte k nám

Nemáte inde také parametre hostingu, aké vám ponúkame my? Platíte tam zbytočne viac? Dáme vám veľký priestor, množstvo mailboxov a vaše starosti prenecháme druhým. Stačí vyplniť objednávku. Poradíme vám so všetkým, čo budete potrebovať, alebo vaše dáta k nám presunieme sami.

WebHouse - domov šťastných domén

Neustále robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a nemuseli sa zaťažovať akýmikoľvek problémami. Sme domovom pre všetky šťastné domény. Podporujeme začínajúcich podnikateľov a mnohé zaujímavé projekty. Vytvárame ideálne podmienky na to, aby Vám Vaše weby prinášali potešenie a maximálny úžitok.

Ak nebudete spokojní, vrátime vám peniaze

Garancia vrátenia peňazí u nás funguje bezproblémovo. Ak budete chcieť z akéhokoľvek dôvodu odísť, vrátime vám bez zbytočných formalít a sťažujúcich podmienok zvyšnú časť vašich peňazí. Sme za čestný obchodný vzťah a služby poskytujeme s ľudským prístupom.