Prejsť na obsah

Hosting

 

Hosting pre každý web, určite si vyberiete

 

 

Hosting vo WebHouse je jedinečný garanciou 100-percentnej dostupnosti webservera. Iba u nás dostanete 1000 minút zadarmo za každú minútu výpadku. Platí pre všetky hostingové balíky.

Výhody nášho hostingu

Prvý mesiac zadarmo

Sme si istí kvalitou našich najmodernejších serverov a úrovňou technickej podpory. Bez problémov vám preto automaticky poskytneme naše webhostingové služby na prvých 30 dní zadarmo, aby ste si ich vyskúšali a na vlastnej koži pocítili veľký rozdiel oproti iným poskytovateľom.

Hosting bez zbytočných obmedzení

Nemáte inde také parametre hostingu, aké vám ponúkame my? Platíte tam zbytočne viac? Dáme vám veľký priestor na superrýchlych NVMe poliach, niekoľkonásobne rýchlejších než sú SSD polia u konkurencie, množstvo mailboxov a vaše starosti prenecháme druhým. Stačí vyplniť objednávku. Poradíme vám so všetkým, čo budete potrebovať, alebo vaše dáta k nám presunieme sami.

WebHouse - domov šťastných domén

Neustále robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a nemuseli sa zaťažovať akýmikoľvek problémami. Sme domovom pre všetky šťastné domény. Podporujeme začínajúcich podnikateľov a mnohé zaujímavé projekty. Vytvárame ideálne podmienky na to, aby Vám Vaše weby prinášali potešenie a maximálny úžitok.

Ak nebudete spokojní, vrátime vám peniaze

Garancia vrátenia peňazí u nás funguje bezproblémovo. Ak Vám neposkytneme služby v takej kvalite, ku ktorej sme sa zaviazali, a Vy budete chcieť od nás odísť, vrátime vám bez zbytočných formalít a sťažujúcich podmienok zvyšnú časť vašich peňazí. Sme za čestný obchodný vzťah a služby poskytujeme s ľudským prístupom.