Prejsť na obsah

Hosting Fajnšmeker

fajnšmeker

zostavte si hosting podľa seba

voliteľný multihosting až pre 10 domén

veľkosť priestoru voliteľná bez obmedzenia

podpora PHP 7.4 - 8.3

voliteľná podpora MySQL/MariaDB, PgSQL

voliteľná podpora e-mailov, SSL

voliteľné zálohovanie aj každý deň

podpora a dohľad NON-STOP

aktivácia a 1. mesiac zadarmo

garantovaná 100 % dostupnosť webu

štatistika prístupov

Hosting šitý presne na vašu mieru

Zvoľte si sami, koľko potrebujete priestoru, koľko domén chcete prevádzkovať, či chcete multihosting, podporu databáz, e-mailov, SSL... Netreba platiť aj za to, čo nepotrebujete.

E-maily vždy na dosah

Pristupujte k e-mailom pomocou protokolov POP3, POP3s, IMAP, IMAPs, SMTP, SMTPs, alebo kvalitným webovým klientom (Horde, RoundCube či SquirrelMail). Antivírusová a antispamová ochrana, doménový kôš, autoodpovedač, filtre, a iné.

Bezpečnosť je prvoradá

Všetky služby sú voliteľne dostupné cez šifrované HTTPS s možnosťou inštalácie bezplatného alebo komerčného SSL certifikátu. Šifrovaná je aj práca s hostingom, FTP prístup a e-maily.

Prvý mesiac zadarmo

Náš webhosting môžete pohodlne skúšať celý mesiac, a až potom sa rozhodnúť, či si ho predplatíte na ďalšie obdobie. U nás sa vám nestane, že kúpite mačku vo vreci.

Jedinečná garancia dostupnosti

Za každú minútu výpadku servera až 1000 minút zadarmo! Unikátna garancia, ktorú nájdete iba u nás. Máte istotu, že prípadný problém vyriešime expresne rýchlo.

Migrátor

V Setupe máte k dispozícii Migrátor - automatizovaný nástroj na jednoduchý presun dát z FTP servera, databáz a e-mailových schránok z konkurenčných hostingov k nám do WebHouse.

Perfektná technická podpora

Rýchlo a ochotne vám pomôžeme vyriešiť akýkoľvek problém. V každom okamihu sú vám k dispozícii najmenej šiesti kvalifikovaní administrátori.

Vaše stránky bežia bezchybne

Vaše aplikácie a stránky fungujú bez zaváhania. Vysokokvalitná konektivita siete je zárukou rýchlosti, a úplná redundancia všetkých sieťových komponentov v našich serveroovniach minimalizuje pravdepodobnosť výpadku.

Redakčné systémy a e-shopy

V rámci tejto služby môžete s voliteľnou podporou databáz bezpečne prevádzkovať všetky bežne používané CMS a e-shopy, ako napr. Joomla, WordPress, Drupal, Prestashop, Opencart, Magento, CubeCart, ZenCart, osCommerce a mnohé iné.

Jednoduchá správa služieb

Pomocou prehľadného administračného panelu SETUP spravujete na jednom mieste všetky svoje služby. Web, databázy, e-maily, platby, DNS - to všetko v jednom pohodlnom rozhraní.