Prejsť na obsah

Servery

Virtuálne servery

Kde iní končia, my začíname

Nestačí vám zdieľaný webhosting? Doprajte náročnejším webovým riešeniam to najlepšie. Prevádzkujte ich na svojom vlastnom virtuálnom serveri. A neplaťte pritom viac, ako je nevyhnutné.

Robíme to najlepšie

Máme skúsenosti s prevádzkou virtuálnych serverov ako nikto iný na Slovensku. V roku 2023 sme ich všetky vložili do tvorby najmodernejšej virtualizácie, ktorá nepozná kompromisy.

Bezkonkurenčné ceny

Žiadne skryté poplatky, a aj napriek tomu najnižšie ceny. Prečo? Lebo máme mnoho spokojných zákazníkov a vieme rozumne rozdeliť náklady pri zachovaní najvyššej kvality.

Váš server presne na mieru

Na virtuálnom serveri si môžete nastavovať veľkosť priestoru, operačnej pamäte a výpočtový výkon. Prevádzkujte na ňom všetky vaše domény bez ďalších nákladov. O výkon servera sa nebudete deliť s nikým iným.


Server housing

Služba určená tým zákazníkom, ktorí si chcú na profesionálnej úrovni pripojiť k internetu svoj vlastný server. Hostujeme a spravujeme stovky serverov. Údaje našich zákazníkov sú uložené v troch datacentrách s vysokou dostupnosťou pripojenia. Rovnako vysokú dostupnosť garantujeme aj vašim vlastným serverom. Ak žiadny server nemáte, môžete si prenajať niektoré z našich zariadení, alebo kúpiť server od nás.

Cenník server housingu

Typ housingu Pripojenie Cena / mesiac
Housing 1U servera
1 vetva energie
10 GBps 88,1 €
Housing 1U servera
2 vetvy energie
10 GBps 112,1 €
Housing 2U servera
1 vetva energie
10 GBps 168,1 €
Housing 2U servera
2 vetvy energie
10 GBps 202,1 €
Housing viac ako 2U 10 GBps dohodou

Ceny sú uvedené bez 20% DPH. Pre zobrazenie cien vrátane DPH kliknite sem.
Detailné informácie vám radi poskytnú pracovníci našej technickej podpory.

Výhody nášho hostingu

Prvý mesiac zadarmo

Sme si istí kvalitou našich najmodernejších serverov a úrovňou technickej podpory. Bez problémov vám preto automaticky poskytneme naše webhostingové služby na prvých 30 dní zadarmo, aby ste si ich vyskúšali a na vlastnej koži pocítili veľký rozdiel oproti iným poskytovateľom.

Hosting bez zbytočných obmedzení

Nemáte inde také parametre hostingu, aké vám ponúkame my? Platíte tam zbytočne viac? Dáme vám veľký priestor na superrýchlych NVMe poliach, niekoľkonásobne rýchlejších než sú SSD polia u konkurencie, množstvo mailboxov a vaše starosti prenecháme druhým. Stačí vyplniť objednávku. Poradíme vám so všetkým, čo budete potrebovať, alebo vaše dáta k nám presunieme sami.

WebHouse - domov šťastných domén

Neustále robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a nemuseli sa zaťažovať akýmikoľvek problémami. Sme domovom pre všetky šťastné domény. Podporujeme začínajúcich podnikateľov a mnohé zaujímavé projekty. Vytvárame ideálne podmienky na to, aby Vám Vaše weby prinášali potešenie a maximálny úžitok.

Ak nebudete spokojní, vrátime vám peniaze

Garancia vrátenia peňazí u nás funguje bezproblémovo. Ak Vám neposkytneme služby v takej kvalite, ku ktorej sme sa zaviazali, a Vy budete chcieť od nás odísť, vrátime vám bez zbytočných formalít a sťažujúcich podmienok zvyšnú časť vašich peňazí. Sme za čestný obchodný vzťah a služby poskytujeme s ľudským prístupom.