Prejsť na obsah

Hosting Happy

happy

až 128 GB priestor na SSD diskoch

až 30 domén na jednom hostingu

neobmedzený počet schránok

neobmedzený počet databáz

podpora PHP 5.6 - 7.3

podpora MySQL, MariaDB a PostgreSQL

SSL certifikát zadarmo

podpora a dohľad NON-STOP

aktivácia a 1. mesiac zadarmo

voliteľné zálohovanie aj každý deň

garantovaná 100 % dostupnosť webu

http logy a štatistiky prístupov

Najobľúbenejší SSD hosting

Hostingové balíky Happy s priestorom až 128 GB na SSD diskoch sú najlepším riešením, ak potrebujete veľký a rýchly priestor pre vaše webstránky a e-maily.

Prvý mesiac zadarmo

Náš webhosting môžete pohodlne skúšať celý mesiac, a až potom sa rozhodnúť, či si ho predplatíte na ďalšie obdobie. U nás sa vám nestane, že kúpite mačku vo vreci.

E-maily vždy na dosah

Pristupujte k e-mailom pomocou protokolov POP3, POP3s, IMAP, IMAPs, SMTP, SMTPs, alebo kvalitným webovým klientom RoundCube. Antivírusová a antispamová ochrana, doménový kôš, autoodpovedač, filtre, a iné.

Vaše stránky bežia bezchybne

Vaše aplikácie a stránky fungujú bez zaváhania na ultrarýchlych SSD diskoch. Konfiguráciu PHP si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Vysokokvalitná konektivita siete je zárukou rýchlosti.

Jednoduchá správa služieb

Pomocou prehľadného administračného panelu SETUP spravujete na jednom mieste všetky svoje služby. Web, databázy, e-maily, platby, DNS - to všetko v jednom pohodlnom, prehľadnom a rýchlom rozhraní.

Migrátor

V Setupe máte k dispozícii Migrátor - automatizovaný nástroj na jednoduchý presun dát z FTP servera, databáz a e-mailových schránok z konkurenčných hostingov k nám do WebHouse.

Jedinečná garancia dostupnosti

Za každú minútu výpadku webového servera až 1 000 minút zadarmo! Unikátna garancia, ktorú nájdete iba u nás. Máte istotu, že prípadný problém vyriešime expresne rýchlo.

Perfektná technická podpora

Rýchlo a ochotne vám pomôžeme vyriešiť akýkoľvek problém. V každom okamihu sú vám k dispozícii najmenej šiesti kvalifikovaní administrátori.

Skúsenosti a kvalita

Vo webhostingu máme 20 rokov skúseností. Naše serverovne majú plne redundantnú infraštruktúru, nepretržitý monitoring a každodenné zálohovanie pre najvyššiu bezpečnosť vašich dát.

 

Varianty hostingu Happy pre 1 doménu

 

 

Varianty hostingu Happy s multihostingom pre viac domén

 

Happy hosting je skvelou voľbou pre všetky začínajúce stránky. Prižeňte sa aj vy do rodiny spokojných zákazníkov Happy hostingu. Tvoria ju nielen blogeri, podnikatelia či firmy s ich prezentačnými stránkami a obchodmi. Stránky o svojich projektoch tu majú najrôznejší internetoví fanatici, umelci so svojimi portfóliami, a mnoho ďalších.

Čo hovoria zákazníci na našu technickú podporu