Prejsť na obsah

Hosting Profi

profi

160 GB priestor na NVMe diskoch

až 10 domén na jednom hostingu

extra veľký výkon pre náročné portály

neobmedzený počet schránok

neobmedzený počet databáz

podpora PHP 7.4 - 8.3

podpora MySQL, MariaDB a PostgreSQL

biznis SSL certifikát v cene

podpora a dohľad NON-STOP

aktivácia a 1. mesiac zadarmo

voliteľné zálohovanie aj každý deň

garantovaná 100 % dostupnosť webu

http logy a štatistiky prístupov

Mimoriadny výkon pre mimoriadne weby

Najlepší zdieľaný hosting pre váš biznis - to je Profi od WebHouse. Obrovský 160 GB NVMe priestor a extra veľké vyhradené systémové prostriedky s nízkou agregáciou pre bezproblémový beh vašich náročných e-shopov či iných vysoko navštevovaných portálov, ktorým už nepostačuje bežný zdieľaný hosting, ale ešte nepotrebujú využívať maximálne výhody virtuálnych serverov.

Prvý mesiac zadarmo

Náš webhosting môžete pohodlne skúšať celý mesiac, a až potom sa rozhodnúť, či si ho predplatíte na ďalšie obdobie. U nás sa vám nestane, že kúpite mačku vo vreci.

E-maily vždy na dosah

Pristupujte k svojim e-mailom pomocou protokolov POP3, POP3s, IMAP, IMAPs, SMTP, SMTPs, alebo kvalitným webovým klientom RoundCube. Antivírusová a antispamová ochrana, doménový kôš, autoodpovedač, filtre, a iné.

Vaše stránky bežia bezchybne

Vaše aplikácie a stránky fungujú bez zaváhania na ultrarýchlych NVMe diskoch. Konfiguráciu PHP si môžete nastaviť podľa vašich potrieb. Vysokokvalitná konektivita siete je zárukou rýchlosti.

Jednoduchá správa služieb

Pomocou prehľadného administračného panelu SETUP spravujete na jednom mieste všetky svoje služby. Web, databázy, e-maily, platby, DNS - to všetko v jednom pohodlnom, prehľadnom a rýchlom rozhraní.

Migrátor

V Setupe máte k dispozícii Migrátor - automatizovaný nástroj na jednoduchý presun dát z FTP servera, databáz a e-mailových schránok z konkurenčných hostingov k nám do WebHouse.

Jedinečná garancia dostupnosti

Za každú minútu výpadku webového servera až 1 000 minút zadarmo! Unikátna garancia, ktorú nájdete iba u nás. Máte istotu, že prípadný problém vyriešime expresne rýchlo.

Perfektná technická podpora

Rýchlo a ochotne vám pomôžeme vyriešiť akýkoľvek problém. V každom okamihu sú vám k dispozícii najmenej šiesti kvalifikovaní administrátori.

Skúsenosti a kvalita

Vo webhostingu máme 20 rokov skúseností. Naše serverovne majú plne redundantnú infraštruktúru, nepretržitý monitoring a každodenné zálohovanie pre najvyššiu bezpečnosť vašich dát.