Prejsť na obsah

Hosting

Virtuálne servery

Kde iní končia, my začíname

Nestačí vám zdieľaný webhosting? Doprajte náročnejším webovým riešeniam to najlepšie. Prevádzkujte ich na svojom vlastnom virtuálnom serveri. A neplaťte pritom viac, ako je nevyhnutné.

Robíme to najlepšie

Máme skúsenosti s prevádzkou virtuálnych serverov ako nikto iný na Slovensku. V roku 2015 sme ich všetky vložili do tvorby najmodernejšej virtualizácie, ktorá nepozná kompromisy.

Bezkonkurenčné ceny

Žiadne skryté poplatky, a aj napriek tomu najnižšie ceny. Prečo? Lebo máme mnoho spokojných zákazníkov a vieme rozumne rozdeliť náklady pri zachovaní najvyššej kvality.

Váš server presne na mieru

Na virtuálnom serveri si môžete nastavovať veľkosť priestoru, operačnej pamäte a výpočtový výkon. Prevádzkujte na ňom všetky vaše domény bez ďalších nákladov. O výkon servera sa nebudete deliť s nikým iným.


Server housing

Služba určená tým zákazníkom, ktorí si chcú na profesionálnej úrovni pripojiť k internetu svoj vlastný server. Hostujeme a spravujeme stovky serverov. Údaje našich zákazníkov sú uložené v troch datacentrách s vysokou dostupnosťou pripojenia. Rovnako vysokú dostupnosť garantujeme aj vašim vlastným serverom. Ak žiadny server nemáte, môžete si prenajať niektoré z našich zariadení, alebo kúpiť server od nás.

Cenník server housingu

Typ housingu Pripojenie Cena / mesiac
Housing 1U servera
1 vetva energie
1 GBps 79 €
Housing 1U servera
2 vetvy energie
1 GBps 99 €
Housing 2U servera
1 vetva energie
1 GBps 149 €
Housing 2U servera
2 vetvy energie
1 GBps 179 €
Housing viac ako 2U 1 GBps dohodou

Ceny sú uvedené bez 20% DPH. Pre zobrazenie cien vrátane DPH kliknite sem.
Detailné informácie vám radi poskytnú pracovníci našej technickej podpory.

Výhody nášho hostingu

Prvý mesiac zadarmo

Sme si istí kvalitou našich najmodernejších serverov a úrovňou technickej podpory. Bez problémov vám preto automaticky poskytneme naše webhostingové služby na 30 dní zadarmo, aby ste si ich vyskúšali a na vlastnej koži pocítili rozdiel oproti iným poskytovateľom.

Zbavte sa problémov, poďte k nám

Nemáte inde také parametre hostingu, aké vám ponúkame my? Platíte tam zbytočne viac? Dáme vám veľký priestor, množstvo mailboxov a vaše starosti prenecháme druhým. Stačí vyplniť objednávku. Poradíme vám so všetkým, čo budete potrebovať, alebo vaše dáta k nám presunieme sami.

WebHouse - domov šťastných domén

Neustále robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a nemuseli sa zaťažovať akýmikoľvek problémami. Sme domovom pre všetky šťastné domény. Podporujeme začínajúcich podnikateľov a mnohé zaujímavé projekty. Vytvárame ideálne podmienky na to, aby Vám Vaše weby prinášali potešenie a maximálny úžitok.

Ak nebudete spokojní, vrátime vám peniaze

Garancia vrátenia peňazí u nás funguje bezproblémovo. Ak budete chcieť z akéhokoľvek dôvodu odísť, vrátime vám bez zbytočných formalít a sťažujúcich podmienok zvyšnú časť vašich peňazí. Sme za čestný obchodný vzťah a služby poskytujeme s ľudským prístupom.